• Mikołajki 2023

• Tradycyjnie 6 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu Świętego Mikołaja. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością nasłuchiwały dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł przedszkolaków, już po śniadaniu zawitał do nas. Wspólnie z Mikołajem uczestniczyliśmy w zabawach, śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Na koniec tego miłego spotkania Święty Mikołaj wręczył każdemu dziecku prezent .

• Narodowe Święto Niepodleglości

• Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny, po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu uczymy dzieci patriotyzmu i szacunku dla polskich symboli narodowych. Dlatego też 10 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Po występie artystycznym udaliśmy się na patriotyczny spacer, gdzie pod pomnikiem 900- lecia miasta złożyliśmy kwiaty i o symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewaliśmy hymn państwowy.