• Rekrutacja

• W związku z rozpoczęciem postępowania rekrutacyjnego w roku szkolnym 2023/2024 do przedszkola, prosimy  rodziców o pobieranie i składanie deklaracji  i wniosków.

Terminy:

1. Składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego - 30 stycznia 2023 r.- 6 lutego 2023 r.

2. Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym - 6 lutego 2023 r.- 20 lutego 2023 r.

• Wizyta Świętego Mikołaja

• W czwartek poprzedzający Święta Bożego Narodzenia dzieci od samego rana nasłuchiwały mikołajowych dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł naszych przedszkolaków. Zanim rozdał prezenty dzieci recytowały wierszyki, śpiewały i tańczyły. Również nasze Panie musiały popisać się różnymi umiejętnościami. Nastepnie wspaniały gość wręczył każdemu dziecku prezent.

• Wigilia przedszkolna

• 21. grudnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu  jeden z najpiękniejszych dni w roku - Wigilię Bożego Narodzenia. Przy dźwiękach znanych kolęd dzieci składały sobie życzenia, dzieliły się opłatkiem oraz zjadły uroczysty obiad. Następnie wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane świątecznym upominkiem.